دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب

 

دانلود رایگان کتاب صوتی کتاب اثر مرکب

 

کتاب اثر مرکب یکی از بهترین کتابها در زمینه موفقیت است

قطعاً اسم دارن هاردی به گوشتون خورده است.او نویسنده کتاب اثر مرکب است که مدیر مجله موفقیت امریکا هم هست، در واقع اگر بخواهم خلاصه برایتان گویم  می گویم که دارن هاردی با کتاب اثر مرکب معروف شد.

و ایده اصلی کتاب اثر مرکب این است که ما باید هدفمان را به قسمتهای کوچکتری تقسیم کنیم و هر روز برای رسیدن به هدفمان یکی از قطعات پازل هدفمان را تکمیل کنیم واین کار را ادامه دهیم ووسط راه نبریم

پیشنهاد ویژه:فیلم آموزشی انگیزه وانرژی ادامه راه

رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود           رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

  شعر بالا می خواهد به ما مطلبی که در کتاب اثر مرکب بیشتر به چشم می خورد و ایده اصلی این کتاب است را بفهماند

این کتاب به ما یاد می دهد که اگر یک سال یک کاری را به صورت مداوم انجام بدهیم شاید تاثیر زیادی از او نبینیم ولی اگر همین کار تکرار شود و زمان زیادتری صرف شود می تواند اثرات بسیار بسیار بزرگی در زندگی ما ایجاد کند

دارن هاردی کتاب‌های دیگری هم دارد مانند بهترین سال زندگی و…

همچنین سخنرانی های او در ایران ترجمه شده است و دربرخی سایت ها هم سخنرانی‌های او را با زیرنویس فارسی ارائه می شود

به شما توصیه می کنم که حتما کتاب اثر مرکب را بخوانید و یا حداقل نسخه صوتیش را که برای به صورت رایگان برایتانن گذاشتیم را حتما گوش بدید چرا که این کتاب همراه با مثال ها، خاطرات و تجربه هایی از زندگی دارن هاردی همراه است و می تواند برای شما بسیار مفید و سازنده باشد

فهرست کتاب

فصل 1: اثر مرکب در عمل

فصل ۲: انتخاب ها

فصل 3: عادت ها

فصل ۴: اندازه حرکت

فصل ۵: اثرات

فصل ۶: شتاب 

نتیجه گیری

بخشی از مقدمه کتاب اثر مرکب:

این کتاب درباره موفقیت و چگونگی رسیدن به آن است. اکنون زمان آن است که شخصی مستقیما آن را به شما بگوید.

تا به حال برای مدت زیادی وقت خود را تلف کرده اید. هیج گلوله جادویی، فرمول مخفی یا راه حل سریعی وجود ندارد. نمی توانید با صرف دو ساعت در اینترنت، 200.000 دلار در سال به دست بیاورید، یا ۱۵ کیلو وزن کم کنید، یا ۲۰ سال با یک کرم جوان تر شوید. زندگی عاشقانه خود را با یک قرص درست کنید یا موفقیت طولانی را در هر موضوع دیگری را به شکل آسان به دست بیاورید. اگر می توانستید موفقیت،ثروت،اعتماد به نفس، رابطه خوب، و سلامتی را در یک بسته در سوپر مارکت بخرید خیلی خوب بود.

ما مرتبا با ادعاهای مختلفی برای پولدار شدن، وزن کم کردن، جوان شدن، جذاب تر شدن و غیره

در یک شب مواجه می شویم که تنهابه 3 بار پرداخت آسان ۴۰ دلاری نیاز دارند. این پیام های بازاریابی تکراری، حس ونظر ما درباره چگونگی موفق شدن را تغییر داده اند و بینش خود از اصول ساده اما عمیقی که برای موفقیت لازم هستند را از دست داده ایم.

من از آن خسته شده ام. نمی توانم بنشینم و ببینیم این پیام های بی شرمانه مردم را از مسیر صحیح منحرف می کنند.

این کتاب را نوشتم تا شما را به اصول کار برگردانم. می خواهم به شما کمک کنیم تا به هم ریختگی ها را از بین ببرید و روی اصول مهم متمرکز شوید. می توانید به سرعت تمرین ها و اصول موفقیت درون این کتاب که در طول زمان آزمایش شده اند را در زندگی خود به کار ببرید تا نتایجی قابل اندازه گیری به دست بیاورید.

می خواهم به شما یاد بدهم  که چگونه به قدرت اثر مرکب افسار بزنید.

اثر مرکب سیستمی است که در طول زندگی شما همیشه فعالیت می کند و آن را بهتر یا بدتر می کند.

از این سیستم برای منفعت خود استفاده کنید تا بتوانید واقعا زندگی خود را متحول کنید.

شنیده اید که می توانید در ذهن خود به هر چیزی برسید، درست است؟

خوب تنها اگر چگونگی آن را بدانید.

اثر مرکب دستورالعملی است که به شما  یاد می دهد که چگونه روی این سیستم مهارت پیدا کنید. وقتی این کار را کردید چیزی نیست که نتوانید به آن برسید.

از کجا می دانم که اثر مرکب تنها روشی است که برای رسیدن به موفقیت نیاز دارید؟ ابتداء من این اصول را روی زندگی خودم اعمال کردم. متنفرم وقتی نویسندگان سینه خود را درباره موفقیت و زندگی خود جلو می دهند و درباره آن صحبت می کنند اما مهم است که بدانید من از تجربه شخصی خودم صحبت می کنم – یعنی یک اثبات زنده برای این موضوع دارم. همان طور که آنتونی رابینز ذکر کرده است، من از موفقیت بزرگ در تلاش های تجاری خود استفاده می کنم تا اصول این کتاب را بهتر درک کنید. برای بیست سال گذشته، من موفقیت انسانها را مطالعه کردم. صدها هزار دلار صرف آزمایش هزاران ایده، منبع، و فلسفه کردم. تجربه شخصی من ثابت کرده است که بدون توجه به چیزی که یاد گرفتید یا استراتژی و تاکتیکی که استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه عملکرد سیستم اثر مرکب به دست می آید.

دوم، برای شانزده سال گذشته، من یک پیشرو در صنعت پرورش شخصی بودم. با افراد پیشرو، سخنران و نویسنده مورد احترام زیادی کار کردم. به عنوان یک سخنران و مشاور، من دهها هزار کار آفرین را آموزش دادم. مربی مدیران صنعتی و تجاری و بی شمار انسان های موفق بودم. از هزاران موردی که مطالعه کردم، چیزهایی که کار می کنند و چیزهایی که کار نمی کنند را استخراج کردم.

 

بخشی از کتاب

نگرش مایکروفر

درک اثر مرکب باعث می شود تا انتظار نتایج لحظه ای” را دور بیاندازید. یعنیی باوری را حذف کنید که موفقیت باید به سرعت فست فود،عینک یک ساعته، چاپ عکس نیم ساعته، تخم در درون مایکروفر ، آب داغ سریع و پیغام آنی ظاهر شود.

به خود قول دهید که یک بار برای همیشه انتظار برنده شدن در لاتاری را از ذهن خود بیرون می کنید زیرا شما تنها درباری برنده می شنوید و کسی چیزی درباره میلیون ها بازنده نمی گوید، شخصی در جلوی ماشین اسلات لاس وگاس یا در مسابقات اسب دوانی بالا و پایین می پرد.

چیزی درباره صدها باری که همان شخص باخته است نمی گوید. اگر به سراغ ریاضی برویم و شانس یک نتیجه مثبت را در نظر بگیریم، می بینیم که مقدار آن عملا صفر است یعنی شانس برنده شدن شما در لاتاری یا مسابقات مشابه صفر است، روانشناس هاروارد، دنیل گیلبرت، نویسنده “شیرجه زدن در شادی” می گوید که اگر به هر بازنده لاتاری ۳۰ ثانیه زمان در تلوزیون داده شود تا به جای برنده شده” داد بزند “من باختم”، برای یک بار فریاد کشیدن همه بازنده ها، ۹ سال زمان نیاز است.

وقتی چگونگی عملکرد اثر مرکب را متوجه شدید، دیگر به دنبال راه حل های سریع یا گلوله های نقره نمی گردید. دیگر سعی نمی کنید تا خود را گول بزنید که یک قهرمان ورزشی موفق زندگی سخت و هزاران ساعت تمرین ندارد. دیگر می دانید که او صبح زود برای تمرین بیدار می شود و حتی بعد از خسته شدن دیگران باز هم به تمرین خود ادامه می دهد. او با عذاب سخت شکست، تنها بودن، کار سخت، و ناامیدی مواجه می شود تا به تبدیل می شود.

او  با عذاب سختیها و استیصال شکست، تنها بودن،کار سخت و ناامیدی مواجه می شود تا به نفر شماره یک تبدیل شود.

اثر مرکب همیشه کار می کند، می توانید انتخاب کنید که این اثر برای شما کار کند یا این که از آن چشم پوشی کنید و اثرات منفی این اصل قدرتمند را ببنید.

مهم نیست شما در کجای این نمودار هستید. همین امروز کار را شروع کنیدونم بگیرید تا تغییرات کوچک و مثبت را روی زندگی خود اعمال کنید و اجازه دهد اثر مركب شما را به جایی که می خواهید برساند.

کتاب اثر مرکب
شكل ۲

 

در انتهای این کتاب، یا حتی قبل از آن، از شما می خواهم تا از اعماق وجود خود بدانید که تنها راه برای موفقیت، انضباط روزانه مداوم روی کارهای کوچک، غیر جذاب و بدون هیجان و بعضی وقتها سخت است که اثر آنها در طول زمان جمع می شود. باید بدانید که نتایج، زندگی و سبک زندگی رویایی شما وقتی واقعی می شوند که اثر مرکب را وادار کنید برای شما کار کند. اگر از اصول اثر مرکب تبعیت کنید، پایان افسانه ای خود را خواهید داشت.

توانستم منظور خودم را برسانم؟

خوب است. در فصل بعدی به من ملحق شوید و در آن جا روی چیزی متمرکز می شوید که زندگی شما را کنترل می کند. هر پیروزی یا شکستی با این مورد شروع می شود.

چیزی که در زندگی دارید یا ندارید به خاطر همین است. باید یاد بگیرید آن را تغییر دهید تا کل زندگی شما تغییر کند.

 

دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب

240مگابایت

 

 

دانلود نسخه pdf کتاب اثر مرکب

نویسنده:دارن هاردی

دانلود رایگان کتاب pdf اثر مرکب

26مگابایت

233صفحه

تولید کننده:سایت پانته آ

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در کمتر از 10 ثانیه دانلود کنید
در کمتر از 10 ثانیه دانلود کنید
در کمتر از 10 ثانیه دانلود کنید
در کمتر از 10 ثانیه رایگان دانلود کن
ایمیل شما نزد ما محفوظ هست و در اختیار هیچ کسی قرار نمی‌گیره
در کمتر از 10 ثانیه رایگان دانلود کن
ایمیل شما نزد ما محفوظ هست و در اختیار هیچ کسی قرار نمی‌گیره
در کمتر از 10 ثانیه رایگان دانلود کن
ایمیل شما نزد ما محفوظ هست و در اختیار هیچ کسی قرار نمی‌گیره
در کمتر از 10 ثانیه رایگان دانلود کن
ایمیل شما نزد ما محفوظ هست و در اختیار هیچ کسی قرار نمی‌گیره
در کمتر از 10 ثانیه دانلود کنید
اولین قدم را بردار
خیالتان راحت، ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
در کمتر از 10 ثانیه دانلود کنید
به سوی بهتر شدن زندگی
خیالتان راحت، ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
ورود به صفحه اختصاصی کتاب تموش کن
زندگی ات را آنگونه که می خواهی بساز
امیدواریم بتوانید در کمترین زمان ممکن بر اهمال کاری تان غلبه کنید
مرا از انتشار دوره رایگان با خبر کن
ممنون که می خواهی روی خودت سرمایه گذاری کنی
خیالتان راحت، ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
در کمتر از 10 ثانیه رایگان دانلود کن
ورود به صفحه اختصاصی دوره
به امید بهترین نسخه صدا و بیان مون
امیدواریم بتوانید در کمترین زمان ممکن صدا و بیان تان را ارتقاء دهید